Про компанію

Група компаній «Іста» займається інжинірингом в області систем пожежної безпеки вже близько 30 років. Такі роботи почалися ще до того, як було зареєстрована перша юридична особа з групи компаній. Спочатку розробки в області систем безпеки велися на базі науково-дослідної лабораторії Київського політехнічного інституту.

У зв'язку з необхідністю ліцензування даного виду діяльності в 1995 році було організовано підприємство «Іста-Сітал», яке пізніше було реорганізовано у товариство з обмеженою відповідальністю «Іста-Архів». За кілька перших років роботи підприємства його позиції зросли в Україні та розширилася клієнтська база за її межами. Накопичений досвід в ролі проектної організації, монтажної організації, системного інтегратора та імпортера-дистриб'ютора таких брендів, як General Electric, Honeywell, Kidde, Marioff та ін. привів до обґрунтованого рішення про початок власної розробки і організації виробництва деяких приладів.

Розробка та виробництво елементів та пристроїв пожежної сигналізації

Необхідність власної розробки була продиктована тим, що в той час на території України працювали за радянськими стандартами, які суттєво відрізнялися від підходу світових виробників до систем охорони та протипожежного захисту. До того ж, рівень розвитку зарубіжної техніки набагато перевищував рівень системних та периферійних приладів, вироблених на території України. Все це диктувало певні особливості, які необхідно було врахувати в апаратурі.

В першу чергу нами розроблялися певні пристрої для комплексних систем безпеки для CCTV, для модулів адаптерів зарубіжних охоронних панелей під вимоги Державної служби охорони при МВС України, прилади-індикатори та ін. На початку 2000-х років накопичений фахівцями компанії досвід дозволив розробити серії шлейфових пристроїв для адресно-аналогових систем пожежної сигналізації.
Адресні пристрої вводу-виводу, розробка, виробництво в Україні

У 2016 році були розроблені спеціальні індустріальні комплекси пожежної сигналізації та управління для атомних станцій на базі приладів НПП «Іста» серії ІПххх-361 та ППКП виробництва НВП «Радій». Вони пройшли сертифікацію НАЕК «Енергоатом» відповідно до норм МАГАТЕ. На Запорізькій та Южно-Українській атомних станціях установлені та експлуатуються кілька таких систем по 1000-2000 адрес кожна.

Сьогодні наше підприємство виробляє повний спектр мультипротокольних приладів адресного кільця адресно-аналогової системи пожежної сигналізації: детектори димові та теплові, контрольні та керуючі модулі. На базі цих приладів пропонується ряд систем пожежної сигналізації, які вже сертифіковані і апробовані в Україні та за її межами.

 

Політика у сфері якості

ТОВ «Іста-Архів» прагне бути кращим виробником і надійним постачальником елементів систем протипожежного захисту та пожежної сигналізації. Головним завданням нашого підприємства є виробництво якісної продукції, яка не тільки виправдовує очікування замовників, але й перевершує їх.

Наша продукція має бути рентабельна та конкурентоспроможна на українському та міжнародному ринках. Ця мета досягається завдяки:

  • кваліфікованому персоналу;
  • розвитку матеріально-технічної бази підприємства;
  • впровадженню світового та вітчизняного досвіду розробок та виробництва;
  • вдосконаленню виробничих процесів та підвищенню ефективності праці;
  • побудові стабільних взаємовигідних партнерських відносин з постачальниками, формулюванню високих вимог до якості матеріалів та комплектóвання.

Керівництво ТОВ «Іста-Архів» бере на себе відповідальність за реалізацію даної Політики у сфері якості.