Гарантії

Ми випускаємо продукцію, яка призначена рятувати життя людей та захищати майно під час пожежі. Професійний та відповідальний підхід до розробки та виробництва дозволяє нам виготовляти пристрої, що надійно працюють навіть у складних умовах навколишнього середовища.

Проте існує імовірність виникнення проблем. Ми намагаємося їх усунути максимально швидко. Перед усім просимо звернутися до нашого технічного відділу.

Гарантії виробника

 1. ТОВ «Іста-Архів» (надалі – Виробник) гарантує відповідність своїх пристроїв вимогам технічної документації (ТД) за умови дотримання споживачем умов транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації.
 2. Гарантійний термін експлуатації – 12 місяців з дня введення пристрою до експлуатації.
 3. У гарантійний термін експлуатації не входить час зберігання на складі протягом 12 місяців.
 4. Під час зберігання пристроїв на складі споживача більше зазначеного терміну гарантійний термін зменшується на відповідну величину.
 5. На дефекти, виявлені після гарантійного періоду, жодні гарантії та умови не розповсюджуються.

Відомості про рекламації

 1. У разі виявлення невідповідності пристроїв ТД або виходу з ладу під час гарантійного періоду пристрій повертається Виробнику разом з актом рекламації, в якому слід вказати:
 • час зберігання (у випадку, якщо пристрій не був в експлуатації);
 • загальну кількості годин роботи;
 • основні дані режиму експлуатації;
 • причину зняття з експлуатації або зберігання.
 1. Ремонт або заміна пристроїв протягом гарантійного терміну експлуатації проводиться підприємством-виробником за умови дотримання споживачем умов транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації.

 

Гарантійне обслуговування проводиться за адресою:

Україна, 03680, м. Київ, пров. Радищева, 18

З питаннями щодо гарантійного обслуговування звертатися:

тел.: +380 44 408 51 43

е-mail: info@ista.ua