Як наше підприємство працює під час війни

Як наше підприємство працює під час війни

З початком війни наша робота зупинилася, бо деякі з наших співробітників пішли в ТрО або розгорнули волонтерську діяльність, частина людей виїхала.

Аналогічна ситуація була в багатьох організаціях та підприємствах. Перервалося постачання, виросли ціни на імпортне комплектовання, впали продажі. Але наш колектив зберігає єдність, і ми розуміємо, що й у таких важких умовах важливо відновити виробництво, зберегти робочі місця, дати можливість людям отримувати зарплату, а державі — податки, а головне, випускати важливу для всіх продукцію, яка є основою пожежної безпеки об'єктів.

Також ми концентруємо свої зусилля на тому, щоб зберегти матеріально-технічну базу підприємства, активізувати контакти з партнерами, замовниками та максимально оптимізувати ціни для кінцевого споживача нашої продукції.

Наше підприємство займається розробкою та виробництвом елементів систем пожежної сигналізації. СПС з нашими адресними шлейфовими пристроями вже встановлені та стабільно працюють у багатьох промислових, громадських та житлових будівлях.

Ми пропонуємо власникам об’єктів та проєктувальникам пожежної сигналізації повні серії адресних шлейфових пристроїв. Наша продукція сертифікована, отримані протоколи, що підтверджують підвищену стійкість пристроїв до індустріальних магнітних перешкод.

З питаннями, запитами прайсів звертайтеся до нас зручним для вас способом. Наші телефони та електронна пошта вказані на сторінці Контакти.

Безпека — перед усім! Це гасло звучить як ніколи актуально. Саме тому наше підприємство продовжує працювати, і наша продукція стоїть і стоятиме на варті пожежної безпеки різних об'єктів нашої країни.